- Komerční sdělení -finance
DomůFinanceNetflix zrušil Meghanin připravovaný seriál, musí šetřit

Netflix zrušil Meghanin připravovaný seriál, musí šetřit

Netflix zrušil chystaný kreslený seriál Pearl, který měla produkovat manželka britského prince Harryho Meghan Markleová. Firma je po prudkém poklesu předplatitelů nucena šetřit a zastavuje i další projekty.

Americká internetová televize v prvním čtvrtletí ztratila podle serveru BBC 200 tisíc předplatitelů, odhadovala přitom, že jí jich přibude 2,5 milionu. Netflix také varoval, že se jeho služby chystají opustit další miliony předplatitelů. To smazalo více než 50 miliard dolarů z tržní hodnoty společnosti, tržní kapitalizace je aktuálně 84,57 miliardy dolarů.

Společnost Archewell Productions, kterou Markleová založila se svým mužem, loni oznámila, že Meghan bude výkonnou producentkou seriálu Pearl. Seriál měl přinášet dobrodružství 12leté dívky, která se inspiruje vlivnými ženami z historie.

Netflix potvrdil, že bude s Archewell Productions pokračovat ve spolupráci na jiných projektech. Bude mezi nimi i dokumentární seriál o sportovcích, kteří soutěží v Invictus Games pro zraněné veterány, což je akce, kterou založil princ Harry.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek